Satysfakcja z życia zarobkowej, oceniana jest w kontekście wyników w miejscu pracy.

Młodzi, są zdania, że po zakończeniu edukacji robota będzie na nich czekać , nic bardziej mylnego . Naturalnie zatrudnienie czeka, ale dla doświadczonych w w danej specjalizacji albo dla młodych za niską stawkę . Lata, gdy dochodzenie do umiejętności dawało pewność znalezienia wysokiego wynagrodzenia, minęły , pracodawcy nie jest już spragniony ludzi dobrze wykształconych , ale posiadających cechami charakteru, która zaowocują do przysparzania firmie dochodów .Kreatywność , odwaga to cechy zauważane przez pracodawców , zatrudnienie dla takich młodych odpornych na stres osób jest dostępne. WymaganiaPolaków , co do wysokości wynagrodzenia za pracę podnoszą się, obywatele pragną osiągać wyższe dochody, bo ich ambicje są większe, pragną więcej posiadać i zabezpieczyć swoim domownikom dobre życie. 

Satysfakcja z pracy jest istotna, odczuwanie uznania od przełożonych także, zgranie tych przesłanek z zadowalającą pensją uważane jest za sukces zawodowy . Emigracja w poszukiwaniu pracy jest ciągle uważany, jako jedna z alternatyw , jednak im więcej lat przybywa, tym bardziej myśli o pozostaniu w kraju . Praca , dzięki której człowiek zabezpieczyć sobie i rodzinie dach nad głową oraz wysoki standard życia,  jest osiągalna tylko dla nielicznych. 

bästa dejtingsidor

Stanowiska takie jak menadżer, pozwalają osiągnąć wysokie dochody , ale praca taka wiąże się z nienormowanym czasem pracy , przeżywaniem sytuacji stresujących i koniecznością sprostania coraz większym wymaganiom . Traktowanie pracy , jak do przykrego obowiązku, konieczności jest nie tylko niekorzystne dla pracownika ,  ale także dla pracodawcy , niesatysfakcjonująca praca to niezadowolony podwładny,  który jest mniej wydajny , ciągle wyczerpany i zestresowany .